+38 063 871-01-23
+38 098 871-01-23

Шановний клієнт!

Відвідування майстерні
відбувається за попереднім записом
.

Пн-Пт: 9:00 - 18:00


Ювелірна майстерня Art Gold в Києві

- Досвід роботи ювелірів більше 15 років
- Індивідуальний підхід до клієнта
- Виготовлення замовлення від 7 до 15 днів
- Великий вибір каталогів
- Сучасні технології виробництва
- Виготовлення прикрас нестандартних розмірів
- Знижки постійним клієнтам

Ми з задоволенням втілимо Вашу мрію в реальність

ювелірна майстерня виготовлення кілець замовити ювелірні вироби купити браслет київ


Акція
на Класичні обручки і "Американки"

Знижка -10% від
вартості замовлення!


знижка на виготовлення ланцюжків


Ми надаємо наступні послуги:

Ремонт
Родування
3D моделювання
Золочення виробів
Виготовлення виробів з кольоровими емалями
Виготовлення виробів за індивідуальним замовленням (малюнку, фото або ескізу)
Нанесення лазерного гравірування, малюнків і написів
Вставка дорогоцінних, напівкоштовних і синтетичних каменів

ремонт та продаж ювелірних виробів

Ми чекаємо Вас за адресою:

м. Київ, вул. Підлісна, 1

+38 063 871-01-23
+38 098 871-01-23


Вас цікавить ювелірна майстерня в Києві і професіонали своєї справи? Хочете звернутися тільки до висококваліфікованих експертів, які допоможуть Вам якісно виконати замовлення? Тоді зверніться в компанію «Art Gold», яка являється в Києві ювелірною майстернею з багаторічним досвідом роботи.

Ремонтом, виготовленням і дизайном виробів повинен займатися тільки кваліфікований і грамотний ювелір, який зможе повернути прикрасам колишній блиск. У нашій компанії завжди працюють майстри з великим досвідом роботи та освітою.

Ювелірна майстерня «Art Gold» вже на протязі багатьох років займається ювелірною діяльністю. Компанія «Art Gold» займається ремонтом, виготовленням і дизайном різних ювелірних виробів. Ми можемо втілити в реальність будь-яке замовлення. Для молодят ми робимо обручки, які можуть бути єдиними в своєму екземплярі. Чоловікам і милим дамам ми готові запропонувати до виготовлення золоті кільця під замовлення. Також користуються популярністю такі прикраси, як ланцюжки з золота. Ви можете звернутися до нас для виготовлення браслетів, сережок, кулонів, хрестиків, ладанок і інших аксесуарів. Зв'яжіться з нашим консультантом, передзвонивши сьогодні ж в нашу ювелірну майстерню в Києві, адже ми завжди готові обслужити кожного замовника і відповісти на будь-які питання. Наші висококваліфіковані фахівці зможуть проконсультувати і допомогти Вам, і тоді Ви будете знати всі подробиці про нашу ювелірну майстерню (Київ).

Ювелірна майстерня в Києві «Art Gold» готова надати Вам свої послуги в будь-який час дня. Так що, якщо Вам потрібно зробити замовлення ювелірного виробу, то беріть телефон і звертайтеся в нашу компанію вже сьогодні!

Не зволікайте, щоб зв'язатися з нами, якщо Вам терміново потрібна в Києві ювелірна майстерня. Наша компанія готова оперативно надати Вам відмінне обслуговування і високоякісну консультацію. Просто візьміть Ваш телефон, передзвоніть в компанію «Art Gold» (або скористайтеся формою зворотного дзвінка), і ми розповімо Вам, як в нашій ювелірної майстерні оперативно зробити замовлення.